Hej, dzień dobry! Nazywam się Matylda Mazur-Wasylkowska, ale czasami ukrywam się pod łatwiejszą do zapamiętania nazwą Yoyo (w dzieciństwie sama nie umiałam wymówić swojego imienia, dlatego przez pierwszą część życia przedstawiałam się jako Dudek :)). Urodziłam się i mieszkam w Toruniu, gdzie przez krótkie "jo" można opisać właściwie wszystkie myśli, ale większość zleceń wykonuję zdalnie, więc żadna odległość nie jest mi straszna.
W 2007 roku skończyłam studia artystyczne na Wydziale Sztuk Pięknych UMK. Od tego czasu zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, najpierw działałam jako freelancerka, a od 2011 roku funkcjonuję jako bardziej lub mniej poważna firma. Ilustruję i projektuję niemalże wszystko co tylko można zaprojektować, począwszy od logotypów, po wszelkiego rodzaju wydawnictwa, książki, płyty, plakaty, czasopisma, nadruki... Zajmuję się też troszeczkę animacją, a ostatnio razem z grupą przyjaciół kręcę filmy w slow motion, jako Phantom Gravity.
Yoyo Design to jednoosobowe, a więc w pełni autorskie studio graficzne. Wszystkie projekty traktuję bardzo indywidualnie, za każdym razem starając się przemycić w nich mniejszy lub większy kawałek swojego serca, a tym samym usatysfakcjonować nie tylko Klientów i ich Odbiorców, ale również samą siebie. Może właśnie dlatego tak lubię swoją pracę!​​​​​​​
Back to Top