Nazywam się Matylda Mazur-Wasylkowska i to ja ukrywam się pod nazwą Yoyo Design. Urodziłam się i mieszkam w Toruniu, gdzie przez krótkie "jo" można opisać właściwie wszystkie myśli, ale większość zleceń wykonuję zdalnie, więc żadna odległość nie jest dla mnie przeszkodą.
W 2007 roku skończyłam studia artystyczne na Wydziale Sztuk Pięknych UMK i od tego czasu zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Najpierw działałam jako freelancerka, a od 2011 roku funkcjonuję jako bardziej lub mniej poważna firma. Ilustruję i projektuję niemalże wszystko, co tylko można zaprojektować, począwszy od logotypów, po wszelkiego rodzaju wydawnictwa, książki, płyty, plakaty, czasopisma, a nawet wystawy. Zajmuję się też trochę animacją.
Yoyo Design to jednoosobowe, a więc w pełni autorskie studio graficzne. Wszystkie projekty traktuję bardzo indywidualnie, za każdym razem starając się przemycić w nich mniejszy lub większy kawałek swojego serca, a tym samym usatysfakcjonować i sprawić przyjemność nie tylko Klientom i ich Odbiorcom, ale również samej sobie. Może właśnie dlatego tak lubię swoją pracę.
Back to Top